Brn Bilişim & Danışmanlık
Pembe Xperia XZ duyuruldu!
Pembe Xperia XZ duyuruldu!

Pembe Xperia XZ duyuruldu!

Geçtiğimiz aylarda satışa çıkan Sony‘nin en yeni amiral gemisi Xperia XZ, renk seçenekleri olarak orman mavisi, madeni siyah ve platinyum modellerine sahipti. Şimdi ise bu modellere yeni bir renk seçeneği daha eklendi.

Xperia XZ inceleme

Sony Xperia XZ inceleme videomuzda, IFA 2016’da duyurulan şirketin en yeni amiral gemisine…

Pembe renkli Xperia XZ tanıtıldı

Sony tarafından duyurulan ve orijinal ismi “Deep Pink” olan pembe renk seçeneği ilk etapta Hong Kong ve Tayvan’da satışa çıkacak. Bu ay sonu ve önümüzdeki ay itibarıyla yeni renk seçeneğinin bu ülkelerde satışta olması bekleniyor.

Renk seçeneğinin diğer ülkelere gelip gelmeyeceği konusunda ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Tahmin edebileceğiniz üzere bahsettiğimiz pembe renkli Xperia XZ‘nin rengi dışında ilk satışa çıkan modellerden hiçbir farkı yok.

Xperia XZ‘nin özelliklerini hatırlayacak olacak 5.2 inç ekranda Full HD çözünürlük sunan telefon, gücünü Snapdragon 820 işlemcisinden alıyor.

Bu işlemcinin yanı sıra telefonda 3 GB RAM, Adreno 530 GPU ve microSD kart ile 200 GB’a kadar arttırılabilen 32 GB dahili depolama alanı yer alıyor.

:: Xperia XZ’nin yeni renk seçeneğini beğendiniz mi?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/pembe-xperia-xz-duyuruldu-77001

Yazar Hakkında

1980 İstanbul doğumlu, bilgisayar ile 11 yaşında tanışmış merakını mesleği haline getirmiş, Microsoft Certified Solutions Expert olarak görevine devam etmektedir. çok sayıda işletmeye bilgi teknoloji alanında danışmanlık ve eğitim vermektedir.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir