Brn Bilişim & Danışmanlık
BattleTech Yakın Dövüş Sistemiyle Geliyor
BattleTech Yakın Dövüş Sistemiyle Geliyor

BattleTech Yakın Dövüş Sistemiyle Geliyor

Harebrained Studios tarafından geliştirilen yeni strateji oyununda yakın dövüş sistemi de olacak.

BattleTech adıyla duyurulan ve KickStarter üzerinde fon toplanan yeni strateji oyunu, aynı isimli oyun evreninde geçiyor. Tabii çoğu PC oyuncusu bu evreni MechWarrior dünyası olarak tanıyor.

Halen bu dünyada geçen bir MechWarrior Online oyunu var, ancak yenileri de yapılıyor. MechWarrior 5 haberini yakın zamanda vermiştik. Harebrained Studios tarafından geliştirilen BattleTech ise sıra tabanlı bir taktik strateji oyunu olarak tasarlanıyor.

Harebrained Studios tasarımcıları yayınladıkları son blog mesajında, oyunda bir de yakın dövüş sistemi bulunacağını doğruladılar. Zaten olabilecek en ağır silahlarla donatılmış, savaş alanındaki en ağır savaş makineleri olan Mechler, burun buruna geldiklerinde çatışma iyice ısınacak.

Tasarımcıların oyuna koydukları yakın dövüş sistemi, dev robotların tonajından konumuna kadar pek çok detayı hesaba katıyor. Ayrıca Jump Jet donanımlı bir Mech ile efsanevi Death From Above manevrasını da yapmak mümkün olacak!

 

Facebook Twitter WhatsApp LinkedIn Gmail Google+ Pocket var td_screen_width = document.body.clientWidth; if ( td_screen_width >= 1024 ) { /* large monitors */ document.write(”); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); } if ( td_screen_width >= 768 && td_screen_width < 1024 ) { /* portrait tablets */ document.write(''); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); } if ( td_screen_width < 768 ) { /* Phones */ document.write(''); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); }

KAYNAK : https://www.technopat.net/2016/12/22/battletech-yakin-dovus-sistemiyle-geliyor/

Yazar Hakkında

1980 İstanbul doğumlu, bilgisayar ile 11 yaşında tanışmış merakını mesleği haline getirmiş, Microsoft Certified Solutions Expert olarak görevine devam etmektedir. çok sayıda işletmeye bilgi teknoloji alanında danışmanlık ve eğitim vermektedir.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir