Brn Bilişim & Danışmanlık
GRID Çok Kısa Süre İçin Ücretsiz!
GRID Çok Kısa Süre İçin Ücretsiz!

GRID Çok Kısa Süre İçin Ücretsiz!

GRID kısa süre için Humble Store tarafından ücretsiz dağıtılıyor.

Codemasters tarafından yapılmış en iyi yarış oyunlarından biri olarak kabul edilen GRID, çıkmasının üzerinden hayli zaman geçmesine rağmen ekranda güzel görünen oyunlardan biri. Serinin yeni oyunlarının da çıkmasına rağmen, çoğu oyuncu ilkinin lezzetini alamamaktan şikayet ediyor.

Tabii bu görüşlere katılıp katılmamak sizin bileceğiniz iş. Üstelik kısa süreliğine bedava tecrübe edinmeniz de mümkün. Humble Store yeni yıl hediyesi olarak ücretsiz GRID dağıtıyor. 2 gün sürecek olan kampanyanın süresi çoktan başladı, o yüzden elinizi çabuk tutun.

Ücretsiz GRID sahibi olmak için buradaki bağlantıdan Humble Store sitesine ulaşabilirsiniz. Oyunun erişim kodu Steam üzerinde geçerli olacağından, bir de Steam hesabınızın bulunması gerekiyor.

 

Facebook Twitter WhatsApp LinkedIn Gmail Google+ Pocket var td_screen_width = document.body.clientWidth; if ( td_screen_width >= 1024 ) { /* large monitors */ document.write(”); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); } if ( td_screen_width >= 768 && td_screen_width < 1024 ) { /* portrait tablets */ document.write(''); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); } if ( td_screen_width < 768 ) { /* Phones */ document.write(''); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); }

KAYNAK : https://www.technopat.net/2016/12/23/grid-cok-kisa-sure-icin-ucretsiz/

Yazar Hakkında

1980 İstanbul doğumlu, bilgisayar ile 11 yaşında tanışmış merakını mesleği haline getirmiş, Microsoft Certified Solutions Expert olarak görevine devam etmektedir. çok sayıda işletmeye bilgi teknoloji alanında danışmanlık ve eğitim vermektedir.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir