Brn Bilişim & Danışmanlık
Gran Turismo Sport için yeni görüntüler!
Gran Turismo Sport için yeni görüntüler!

Gran Turismo Sport için yeni görüntüler!

Neredeyse PlayStation kadar ömrü olan Gran Turismo‘nun yeni oyunu olan Gran Turismo Sport için geçtiğimiz aylarda 4K fragman videosu yayınlanmıştı ve yayınlanan bu fragman oldukça beğenilmişti.

Gran Turismo Sport için 4K yeni fragman

Playstation tarihinin gelmiş geçmiş en iyi yarış oyunlarından olan Gran Turismo’nun yeni oyunu…

Geçtiğimiz günlerde ise Gran Turismo Sport’a dair birbirinden güzel görüntüler yayımlandı.

Harika ışıklandırma, harika görseller

Sony Interacitve ve Polyphony Digital tarafından, geçtiğimiz günlerde Gran Turismo serisinin yeni oyunu olan Gran Turismo Sport’un yepyeni ekran görüntüleri yayınladı.

Yayınlanan bu ekran görüntülerinde, yakın zamanda ortaya çıkan Porsche 911 GT3 RS’yi farklı aydınlatmalarda rahatça görebiliyoruz.

 PlayStation 4 ve PlayStation 4 Plus için özel olarak çıkacak Gran Turismo Sport’un yayınlanan bu ekran görüntülerinde Porsche 911 GT3 RS aracı ile birlikte oyundaki muazzam ışıklandırmayı rahatça görebiliyoruz.

PlayStation için özel olarak üretilen Gran Turismo’nun ye oyunu olan Gran Turismo Sport’un ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor olsa da oyun, 2017 yılının sonlarına doğru çıkacak gibi gözüküyor. Ayrıca oyunun fiyatı hakkında da bir bilgiye sahip değiliz.

 sonraki

KAYNAK : http://shiftdelete.net/gran-turismo-sport-icin-yeni-goruntuler-yayinlandi-81549

Yazar Hakkında

1980 İstanbul doğumlu, bilgisayar ile 11 yaşında tanışmış merakını mesleği haline getirmiş, Microsoft Certified Solutions Expert olarak görevine devam etmektedir. çok sayıda işletmeye bilgi teknoloji alanında danışmanlık ve eğitim vermektedir.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir