Brn Bilişim & Danışmanlık
Kanye West sosyal medya hesaplarını sildi!
Kanye West sosyal medya hesaplarını sildi!

Kanye West sosyal medya hesaplarını sildi!

Dünyaca ünlü rapçi Kanye West, bugün yaptığı hareket ile birlikte hayranlarını şaşkına uğrattı. Ünlü müzisyen Kanye West, bütün sosyal medya hesaplarını kapattı. Peki neden?

Facebook milyarları elinde tutuyor!

1.94 milyarlık kullanıcı tabanına erişen Facebook, 2017 yılının ilk çeyreğine çok hızlı başladı….

Kanye West sosyal medya hesaplarını sildi!

Son zamanlarda Kim Kardashian ile ayrılık haberleri ile gündeme gelen ünlü şarkıcı West, bütün sosyal medya hesaplarını sildi. Twitter’da 27 milyon takipçisiyle Twitter’da en çok takip edilen 50 isimden biri olan ünlü şarkıcı, hesabını bir hamlede kapattı.

Twitter ve Instagram hesaplarını kapatarak, sosyal medyadan çekilerek adeta bir sessizliğe bürünen Kanye West, bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Geçtiğimiz dönemde uyku yoksunluğu ve bazı psikolojik sorunları nedeniyle konser turunu iptal eden West‘in, bu kararında son dönemde yaşananlar etkili olmuş olabilir.

Bu konu hakkında Kanye West‘ten açıklama bekleyen hayranlarının bütün gözlerini üzerine dikmiş konumda. Bakalım bu konu hakkında West, nasıl bir açıklama yapacak? 

:: Kanye West’in bu hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/kanye-west-sosyal-medya-hesaplarini-sildi-81737

Yazar Hakkında

1980 İstanbul doğumlu, bilgisayar ile 11 yaşında tanışmış merakını mesleği haline getirmiş, Microsoft Certified Solutions Expert olarak görevine devam etmektedir. çok sayıda işletmeye bilgi teknoloji alanında danışmanlık ve eğitim vermektedir.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir